| salomeeabbn a întrebat:

Mi-am luat o bascuta din macrame crosetat fiindca mi-a placut foarte mult, numai ca nu stiu cum se poarta. Vreo sugestie? happy

3 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este destul de dificil sa ne dam cu presupusul pana nu vedem cum arata. In general se pune putin intr-o parte. Dar sunt si modele care se pot pune drept, pana pe frunte (rotunde).

pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca ai parul lung poti sa ti-l prinzi in coada intr-o parte(coada sa fie la baza capului ) si sa iti pui fesul peste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cap.