| BloomBut a întrebat:

Se mai poarta cizmele din macrame anul asta? Momentan nu locuiesc in Romania, dar as vrea sa-mi cumpar cizme de vara din macrame dar nu stiu daca mai apar anul acesta?!

11 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Mda...se gasesc peste tot! big grin si se poarta dar mie nu-mi plac deloc.

| 1234abcd a răspuns:

Se poarta...am vazut la multa lume

| BloomBut explică (pentru 1234abcd):

Da,dar in comert nu mai sunt, sau cel putin asa mi s-a zis sad

| 1234abcd a răspuns (pentru BloomBut):

Teau informat gresit sau nu sau uitat in mai multe magazine...intradevar nu mai sunt asa de multe ca anul trecut...dar de abia acum apar pentru ca sa incalzit afara

| 1234abcd a răspuns:

Macrame...sunt de fapt cizmele crosetate

| ealextpu a răspuns:

Da, poti sa le comanzi online daca nu mai gasesti prin magazine de aici: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| andreeaanda a răspuns:

Da se poarta

| BloomBut explică (pentru andreeaanda):

Cunostintele mele din Romania mi-au zis ca nu au mai aparut...tu ai vazut in comert?

| 1234abcd a răspuns (pentru BloomBut):

Am si eu(la am de anul trecut)dar am vazut si in magazine...deci gasesti de cumparat

| BloomBut explică (pentru 1234abcd):

Aaaa sper sa gasesc, multumesc happy

| 1234abcd a răspuns (pentru BloomBut):

Cu placere