| white.a. a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa ma apuc de un sport, sau ceva ca hobby thinking dar sa existe activitate.(nu crosetat, olarit laughing)sau chestii din astea). imi dati vreo sugestie?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Handball, patinaj happy

| Black_Cherry a răspuns:

Dans sau poti sa faci ceva ce iti place...muzica,disaign,makeup,pictura,arhitectura,foto etc

| Bianca_4346 a răspuns:

Eu de ex as vrea asa: patinaj, baschet, inot, volei, sa invat sa cant la chitaralove struck, sa invat un anumit stil de dans.cam asteahappy

| LCD a răspuns:

Volei
inot

| Ivonaa a răspuns:

Pai ceva care iti place bineinteles
sa il practici cu placere, nu ca vai iar trebuie sa merg la sportu ala afurisit.
Si pentru o fata cred ca ar merge atletism, hambal, basket.