| Koguan a întrebat:

Mi-am luat o pereche de blugi, dar aveau un miros ciudat asa ca i-am bagat la spalat. S-au largit putin...ce pot sa fac sa-i mai stramtez? fara sa merg la croitorie

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Probabil nu i-ai spălat la temperatura potrivită, cel mai probabil.
Îngraşa-te unpic.
Dacă te ajută:
http://www.tpu.ro/......oitor-x-x/
O zi bună!

| Koguan explică (pentru LeMousiqe):

Nu vreau sa ma ingras, am forma corpului para si mi-e de ajuns ca se vede cam aiurea la picioare... crezi ca la urmatoarea spalare( la temperatura corecta) isi vor reveni macar putin? sau prin calcare?

| LeMousiqe a răspuns (pentru Koguan):

Bună!
Nu aș prea crede.