| babyshor a întrebat:

Buna all, mi-am luat o pereche de blugi cu putin sclipici pe ei, initial am crezut ca s evalua la spalat dra nu s aluat i-am spalat de 2 ori si nu i-am purtat deloc...cum as putea sa scap de sclipici? sincer nu vreaus a nu-i port pentru ca sunt tare furmosi si sunt noi si am dat ceva bani pe ei...va rog furmos:*

4 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Pai eu ma gandesc ca in timp dupa atatea spalari se vor face foarte urati! mai bine nu'i mai spala si incearca sa dai sclipicul chiar tu jos!

incearca!

paawave Puupkiss

| PiTik0t a răspuns:

Pai am avut si eu :X fato asa ceva si am luat o periutsa si am frecat usor in aceea zona unde avea si ce crezi sa luat asa ca incearca si tuwinking:X:X

| andy_3925 a răspuns:

Poate daca ii porti mai mult, sclipiciul acela va mai cadea si nu va mai fi asa vizibil.ai putea sa incerci si la o curatatoriebig grin

| paa a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa dai sclipiciu` jos... eventual dupa multe spalari