| AliceAnnnnna a întrebat:

Mi-am luat un autobronzant care colorează pielea normal și e o nuanță pentru persoanele albe.
M-am dat cu el foarte puțin și sunt portocalie toată și nu se curata. crying
Toată lumea făcea glume despre mine ca am pielea albă, ca de ce am pielea albă? "Ai hepatita", "ești obosita" "ești bolnava" "semeni cu Caespar fantoma" și acum vor rade mai rau crying
Ce sa fac? Vreau sa o curat pana astăzi la 14.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce plângăcioasa laughing Tu nu mai sa te plângi ști ca un copil razgaiat laughing fa și tu mișto de ei, nubte lasă, sau combinate cu unul smecher sa ii bata pe toți, sa vezi ca nu o sa mai se ia nimeni de tine, o sa îți știe toți de fricahee hee

| NunuNini a răspuns:

Hahaha, nu se curata repede. Sigur nu pana la ora 14!
Si ca sa stii si tu, hepatita da culoare galbuie la ochi si piele, nu alba!

| Celestina003 a răspuns:

Nu mi se par așa de grave glumele, si nu înțeleg ori ai piela alba, ori portocalie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celestina003):

Eu cred ca e troll laughing mi greu să cred că ar exista în realitate o fata asa de proastalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Proasta nu, ci cu o stima de sine foarte scazuta.

E posibil sa fie cineva care sa se foloseasca de numele si poza ei si sa posteze toate acele intrebari cu scopul de a o denigra, de a compromite in fața colegilor de munca, a cunostiintelor si a celor din orasul ei.

Alta varianta ar fi ca e vre una dintre fetele din acele profiluri de Instagram pe care ea le ataseaza in intrebari pentru a-si face publicitate sau acelea sunt prietenele ei iar ele isi fac publicitate prin rotatie.

Parerea mea, poate ma insel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,e posibil și aceasta varianta, ar fi o psihopata dacă ar fi asa, nu ai cum sa urasti asa un omlaughing