| Ellzzz a întrebat:

Mi-am pus gene din decembrie,de doua ori,iar luna aceasta am renuntat. Am observat faptul ca sunt la fel de dese doar ca sunt ca niste cioatelaughing. Mai scurte adica,daca dau cu rimel nici nu se vede ca sunt data,raman mici si se lipesc. Ce pot face in acest caz? Cu ce ma pot da, in cat timp se vad rezultatele?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Gene tale tale nu sunt cioate, ca nu ti le-a scurtat nimeni, este doar o perceptie eronata, din cauza celor false, pe care le-ai avut pana acum.
Nu te mai stresa, ca nu ai nevoie de rimel sau gene false, pentru urmatoarele 2-3 luni, fiindca in casa nu te vede nimeni sie ste bine sa iei o pauza de la chimicale si stresarea ploapelor.
Apoi, dai timp genelor tale naturale, sa se refaca.

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Poți folosi uleiul de ricin, este foarte bun. Cam intr-o luna genele tale își vor reveni. Pana atunci, recomand sa folosești acest ulei pe care-l găsești la orice farmacie și nu este scump. (Îl poți folosi chiar și la sprâncene)

| Pffftt a răspuns:

În momentul de față nu prea poți sa faci nimic. Cam in maxim o luna își revin la lungimea normala. Ce poți sa faci ca sa accelerezi creșterea, e sa folosești un ser, gen bonilash sau orice altceva.