| ιяιηυк a întrebat:

Bunaa!:* Pt fetebig grin Am genele foarte scurte.si desestraight face[nu atat de scurte incat sa nu se vada deloc, dar sunt scurte si drepte am impresia ca sunt data cu tus pentru ochibig grin] Mai pot sa creasca genele? Nu vreau sa`mi pun gene false sau chestii de genulbig grin Fundaa la cine imi explica detaliatlaughing
P. S. Sa nu-mi da`ti sfaturi de genu: foloseste rimel si ti se vor arcui sau vor cresterolling on the floor

Răspuns Câştigător
| NCL a răspuns:

Buna. du-te la plafar si ia-ti ulei de ricin eu am cu aroma de portokale este in jur de 4 lei 50 si in fiecare seara te dai pe gene [la mine a mers, au crescut eu m.am dat si pe sprancene si ele au crescut f repede. pentru a le da o forma ]...asta e bun si pentru parhappy daca vrei tongue este f bun si f eficient sper sa te ajutetonguetongue:* funda/batting eyelashes?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți folosi uleiul de ricin, ajută la creșterea lor!
Pa, pa.

| ana_5516 a răspuns:

Nu cred ca iti vor mai creste genele, dar poti folosi un rimel cu efect de alungire a genelor.

| εʟεпα a răspuns:

Uleiul de ricin happy. Il gasesti in farmacii.este intr-o sticluta de plastic.Sii este vreo 3 lei.`` Sii eu folosesc``! Sii chiar functioneaza.winking

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Nu o sa-ti mai creascacrying(
date cu rimelu de la baza genelor la varfuri de 2 ori si apoi mai da pe varfuri inca o data[incearca un rimel pentru alungire si volum]
foloseste un arcuitor de gene [cel de la avon mi se pare bun este vreo 6 lei]
funda?puppy dog eyes
P. S. daca te fardezi, fardeazate cu culori deschise ca sa faca genele sa para mai mari

| CeCeSalvatore a răspuns:

Da o sa-ti creasca dar daca folosesti rimel nu vei obtine nimic, stiu un tratament pentru crestere de la A V O N care intr-o luna o sa creasca. Se numeste 2 in 1 contur lichid pentru ochi\ mascara. Este un tratament pe baza de contur special pentru gene pentru crestere si un mascara care akuta la cresterea genelor rapid. Am patit si eu la fel...incearca-l si vei fi multumita! Sper sa-ti fi fost de ajutor!

| sadstorry a răspuns:

Foloseste ulei de ricin este foarte bun si pentru gene si pentru sprancene le ajuta sa creasca. te dai dimineata si seara.il poti gasi in farmacii si nu costa prea multwinking. sper ca te-am ajutat