| BubbleShoot a întrebat:

Mi-am pus o poza noua pe facebook ( stau pe o masa dintr-un parc) si as vrea sa ma ajutati sa imi gasesc o descriere potrivita pentru poza. va rog daca stiti mai repede sa ma ajutati. Funditaa Si vot la totii

Răspuns Câştigător
| joshua145 a răspuns:

Ah,parcul...un loc unde poti sa admiri toata natura, creatie a lui Dumnezeu si sa vezi cum ciripesc pasarile, ca niste cantece suave.

5 răspunsuri:
| Kitty20 a răspuns:

La plimbare in parcklove strucklove strucklove struck sau relaxare dupa o zi grea sau prin parck...

| Wellfun a răspuns:

Dorită big grin.

| VaSyyyyy a răspuns:

Dar nu inteleg, de ce trebuie neaparat sa o descrii? Cei care vad poza trebuie sa li se citeasca cam ce se intampla pe acolo?

| BiankBib a răspuns:

La soare in parculet.va pupic!:X

| CrisuuMcQueen a răspuns:

Vii langa mine? Mai e un loc. :d funda? :8