| Bellaaa a întrebat:

Cand pun o poza pe facebook si pun la descriere numele unei persoane cum fac sa ii apara si persoanei respective pe perete, stiu ca trebuie pusa pe Wall dar tot nu imi apare sad..Va ror ajutati-ma cat mai repede. Funda :*:*

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Daca apare persoana respectiva, sau pur si simplu vrei doar sa o etichetezi fa cum ti-a spus XDPastilaa.
Daca vrei sa ii scrii numele la comment si sa ii apara pe perete, inainte de a ii scrie numele in comment pune "@" de exemplu "@BiuL" si o sa iti apara lista cu prietenii sa il selectezi pe cel care vrei.
Mai exista o posibilitate, in partea dreapta cand ai selectat poza apare "Editeaza" si ai 3 dreptunghiuri, primul scrii comentariu de la poze, in al doilea scrii persoana care o vrei, si in al treilea locul unde a fost facuta poza.
Sper ca ai inteles, bafta!

| Bellaaa explică (pentru BiuL):

Eu am dat faza cu "@" si puii mei ca tot nu imi arata crying(( imi vine sa mooor crying((

| BiuL a răspuns (pentru Bellaaa):

Mie nu imi arata numai daca nu ii am la prieteni straight face verifica sa scrii corect numele, si scrie o litera apoi inca una si ai rabdare sa apara, nu scrie tot numele dintr-una

3 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Uite pasii care trebuie sa ii urmeziwinking
1. Deschizi acea pozawinking
2. Sub adauga o descriere scrie : Eticheteaza
3. Dai click pe Eticheteza, iar pe chipul persoanei din poza ii scrii, acolo sub patratul acela, numele cu care este inregistrat pe facebook!winking
4. Apoi tot in locul unde scria Eticheteaza, apare acum "Am terminat de etichetat". Dupa ce ai terminat, dai click acolo!

Acelei persoane ii va aparea ca ai etichetat-o intr-o poza, la notificari!
Bafta! :*