| butterfly_1328 a întrebat:

Mi-am pus unghii false la un salon si dupa 2 saptamana. mi-au cazut si unghiile mele s-au inmuiat si se rup. ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sa iti cureti toate prostiile de pe unghii, de 2-3 ori pe saptamana sa iti tii degetele in ulei de masline usor incalzit si sa folosesti lac de unghii de calitate si dizolvant fara acetona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic ca si eu mi-am pus si tot asa am patit

| nicoleta_7357 a răspuns:

Daca ai unghiile moi, foloseste un intaritor specil prntru unghii, sau o crema pentru unghii si maini.