| username23 a întrebat:

Problema e ca mi-am facut unghii false cu gel deja de doua ori in doua locuri diferit, cu gel bun si de calitate. Dar de fiecare data ori mi s-au rupt ori mi-au cazut unghiile. Din ce cauza? Unghiile mele naturale sunt de vine? DAU FUNDA SI VOTURI! scuzati categoria (e cea mai urmarita)

1 răspuns:
| miki_9708 a răspuns:

Nu sunt de vina unghiile tale, de vina poate sa fie lipiciul de unghii pe care il folosesc pentru lipirea tipsurilor, poate nu ti le lipestc bine