| anonim_4396 a întrebat:

Ideea e ca mi-am pus unghii false la un salon de câteva zile însă deja mi-au căzut 5 și nu stiu de ce. Nu mi le-a pus bine oare? Unghiile mele naturale sunt și foarte mici, roase gen. Și mi-a pus gen unghii din acelea lipite. Tips cred ca se numesc, construcție nu avea cum sa-mi faca la unghiile mele mult prea mici. ‘)) Cum le pot lipi singura acasa?

Răspuns Câştigător
| Elena0523 a răspuns:

Nu le lipi. Nu o sa reziste. Dale jos și pe viitor dacă tot vrei unghii cauta o fata care profesează demult în domeniu asta pentru o manichiura reușită. Dacă ți au căzut tipa nu le-a pus bine și soluțiile ei nu sunt bune. Nu au voie sa cada

| MariaEcaterina99Y a răspuns (pentru Elena0523):

Da. Bănuiesc ca habar nu are sa le pună..sau ceva de acest gen. Însă mna..am avut încredere ca o știam de ceva ani. ‘))

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Așa se întâmplă când nu te duci la un salon cu experiență.

| MariaEcaterina99Y a răspuns (pentru Andreeush):

O știam pe aia de ceva ani. Și are experienta. De unde sa stiu eu ca habar nu are sa pună?laughing