| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am taiat o pereche de blugi si a ramas materialul de jos.Ce as putea sa imi confectionez din el? >:
Imi puteti da si niste tutoriale va rog?

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

O geanta. Si eu mi-am facut si iese super ok. Am gasit aici [ http://www.220.ro/faze-tari/Cum-Sa-Faci-O-Poseta-Din-Blugi/7rLMoJuoLB/ ] un tutorial, sper sa te ajute. Succes!

6 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Incearca sa faci niste modele pentru alti pantaloni.Sau chiar pe pantalonii pe care i-ai taiat. Incearca sa tai cat mai multe cerculete sau un buzunar mai "dezordonat".Fa niste franjuri si coasei. Daca ai imaginatie poti face foarte multe.

| Fayree a răspuns:

~ O geanta sau un suport de pus accesorii, decoratiuni thinking

| anuca223 a răspuns:

Pai...Daca ai imaginatie si stii sa cosi iti poti confectiona o geanta. Poti incerca punandu-i un fermoar.

| IoanaMihaela a răspuns:

Un fel de suport de pus accesorii si chestii, daca te pricepi la cusutbig grin In genul celui care atarna

| dbqp a răspuns:

Un creier