| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot face mai moale materialul de la o pereche de blugi?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Cateodata...

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poartă-i!

| anonimg a răspuns:

Cu balsam de rufe. Acesta se adauga in masina de spalat in locul lui special (nu in acelasi loc cu detergentul); iar masina il va adauga in rufe la ultima apa de limpezire.
Sau daca il speli pantalonii la mana, adaugi balsamul de rufe in ultima apa in care ii vei limpezi. Acesta este principalul rol al balsamului de rufe -de face face moi, de a catifela rufele.
(Vorbesc de parca as fi femeie. lol.) happy

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

Câteodată bărbații se pricep mai bine?

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Cateodata...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cu un fier de calcat cu aburi.

| Oantaaaa a răspuns:

Lasati la inmuiat cu apa fierbinte. Apoi spalati automat la 30°. La mine a mers.