| DiannaDi a întrebat:

Mi-am vopsit parul cu vopsea dea YELLOW, iar dupa aceea am observat ca parul meu este uscat si putin sarmos, fara volum, avand varfurile ca matura! M-am vopsit la salon, am respectat instructiunile si nu stiu ce sa fac! Parul meu este lung si nu vreau sa il tai! Ce s-a intamplat? Ce pot folosi pentru ca parul meu sa fie ca inainte? Multumesc!

1 răspuns:
| claudica2703 a răspuns:

Eu folosesc uneori masca de la garnier, dar si balsam spray fara clatire de la schwatzkopf. Nici unul dintre aceste produse nu costa mai mult de 15 lei si se gasesc in magazinele astea mari gen kaufland, carrefour, etc. Sunt eficiente si in timp si vindeca parul, adica nu va mai fi asa sarmos chiar daca intr-o zi nu folosesti produsele.