| KattyKatt230399 a întrebat:

Mi-am vopsit vreodoua suvite blonde in par si nu imi place, este prea blond. Stiti ceva metode prin care sa i se ea culoarea macar putin?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spala-te cu o infuzie cu frunze de nuc.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Poate sa le decolorezi si sa le faci din nou cu o vopsea mai inchisa sau daca nu mai vrei, sa te faci cu culoarea ta normala.

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Trebuie sa faci un ceai din frunze de nuci si sa te speli cu el, asa culuarea o sa fie mai inchisa laughing FUNDA? :*

| ionasa a răspuns:

Cu decobez este un decolorant

| blackisthenewblack a răspuns:

Cumperi un decolorant, te dai si dupa aia iti faci din nou suvite