| malina_9825 a întrebat:

Mi-as dori sa slabesc la burta, facand exercitii.imi dati va rog niste idei de exercitii? multumesc!happy

6 răspunsuri:
| purple_7366 a răspuns:

Ai putea sa incerci pilates. exista pe youtube foarte multe tutoriale cum sa faci exercitiile
de exemplu http://www.youtube.com/watch?v=PQAKl2FGeTI

| CrazyTeenager a răspuns:

Iti recomand sa alergi de 3 ori pe saptamana, timp de 30 de minute fara oprire, sa faci exercitii pentru muschiul abdominal drept si laterali si anume, abdomene normale, ridicari de picioare, abdomene cu atingerea cotului pe cea a genuchiului opus / cotului respectiv ( dreptul / stanga ), 3 seturi 25 de repetari din fiecare exercitiu.
3x30 min - alergare
3x25 rep - abdomene, ridicari de picioare, ab.lateral stang, ab lateral drept.

| Cayla a răspuns:

Pai ar trebui sa faci niste exercitii de genu : flotari, genoflexiuni, abdomene.big grin Cam atata stiu.

| Andumin a răspuns:

Abdomene,alearga.APP tu esti cumva din campulung nr 3?!

| malina_9825 explică:

Andumin,nu sunt din campulung

| Dianaaa97 a răspuns:

Cunosc si eu o prietena care are aceeasi problema iti sugerez sa faci multe abdomene, ele dau cele mai bune rezultate sa alergi zilnic macar 30 de minute, sa mananci de 3 ori pe zi dar nu dupa ora 18. succes