| 19986 a întrebat:

Ce exercitii sa fac ca sa slabesc la burta? multumesc

Răspuns Câştigător
| Dєєa a răspuns:

Buna! Eu am inceput sa sar coarda de acum o saptamana pentru a scapa de ''burtica''. Mancand fructe si legume ( nimic prajit) si doar sarind coarda 30 min pe zi am slabit 5 kg.Pe langa 30 de min de sarituri poti face cate 20 de abdomene.Succes! :*
PS: coarda iti lucreaza pietul, picioarele, abdomenul si bratele pe langa alti zeci de muschi importanti.

fundita?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dєєa):

Doar fructe si legume? laughing

10 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu poti. Cand ai un deficit de calorii grasimea arsa de catre corp este uniforma. Pentru ca daca ai fii super slab in burta si foarte gras in picioare ar fi ceva monstruos.

| xButterflyxX a răspuns:

Exercitii cardio pentru a scapa de grasime si trebuie sa tii un regim fara alimente grase ( ex: cartofi prajiti,carne prajita, mancare fast-food, etc), sa mananci salate, multe fructe si legume, sa bei apa 2L pe zi pentru a te hidrata si cam atat.
Sper ca te-am ajutat.

| Xenya a răspuns:

Abdomene,foarte multe abdomene.Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| deathy a răspuns:

Poti sari coarda cum au zis si restul, insa abdomenele nu te vor ajuta ca sa dai burta jos..pentru asta trebuie sa faci mult cardio(alergat,mers cu bicicleta, saritul corzii, inot etc ). Si ai grija ce mananci, evita prajelurile, dulciurile si sucurile pe cat de mult posibil.

| XxPufosheniaXx a răspuns:

Ai putea sa faci abdomene...
Scrie pe google: exercitii slabit si o sa iti arate!

| unu111cool a răspuns:

Abdomene faci pe fiecare seara

| antoloveyou a răspuns:

Abdomene happy

| loks23 a răspuns:

Abdomene, sau daca vrei sa faci sport apucate de fotbal eu asa am scapat de burtica big grin