| Oanaaaaa a întrebat:

Mi-au aparut 2 bubite pe buza de sus si nu stiu cauza aparitiei lor.va rog sa ma ajutati si ce tratament as putea lua.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Flaviius87 a răspuns:

Depinde ce fel de bubite sunt! mai apare cate o eczema din cand cand, acestea pot aparea de la ficat, sau pot fi de alta natura! totusi incearca cu tinctura de propolis (gasesti in farmacii) este o crema 100% din plante naturale cu un efect bun de cele mai multe ori!
Mult succes in rezolvarea problemei tale!

| Flaviius87 a răspuns:

Depinde ce fel de bubite sunt! mai apare cate o eczema din cand cand, acestea pot aparea de la ficat, pot fi din cauza ca nu bei suficienta apa, sau pot fi de alta natura! totusi incearca cu tinctura de propolis (gasesti in farmacii) este o crema 100% din plante naturale cu un efect bun de cele mai multe ori!
Mult succes in rezolvarea problemei tale!

| Drunkenhearts a răspuns:

Incearca cu lamaie proaspata. tine o felie cam 30 de minute. chiar merge.