| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema si as dori sa ma ajutati cu niste informatii! Am facut sex neprotejat zilele trecute cu prietena mea, iar de ieri mi-au aparut pe capul penisului niste puncte, bubite rosii. nu ma mananca, nu ma deranjeaza deloc! Care ar putea fi cauza acestor bubite?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ai o simplă iritaţie, dar poate fi vorba şi de o INFECŢIE genitală/BTS.

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!
Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

S-ar pute ca aceste bubite care au aparut pe capul penisului sa fie datorita unei infectii pe care a avut-o prietena ta.Mergeti amandoi la un medic ginecologic sa va spuna care sunt cauzele aparitiei acestor bubite.

| katalyn001 a răspuns (pentru Emilian65):

Multumesc pentru sfat! Am vorbit cu ea aseara si mi-a spus ca nu a avut nici o problema inainte, si ca la momentul actual nu are nici o simptoma. O sa tin cont de sfatul tau! Multumesc inca o data!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai fi luat ceva de la ea. Posibil.

| Hitback a răspuns:

Teai iritat. Baga lubrifiant cand mai dai la scorbura ca o sa ti se umfle ca un balon.

| LarisaVescan a răspuns:

Ceva iritatie