| jrockfreak a întrebat:

Mi s-a terminat șamponul, cu ce aș putea să îl înlocuiesc? Nu prea am ce știu eu ce ingrediente ca și oțetul de mere, dar am auzit că bicarbonatul funcționează.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sapun. Stramosii nostri s-au spalat cu sapun. La sfarsit poti sa dai cu otet si lasi 15-20 minute. Dupa care te limpezesti.

| Xeniaa a răspuns:

Eu am auzit de favisan ..chiar mâine am sa ma duc la plafar sa ii iau ..eu am o problema cu lungimea parului, deci am sa imi iau pentru creștere. încearcă și tu are pentru diverse" probleme " pup

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina poti folosii gelul de dus este bun si pentru spălarea părului, asta ca inlocuitor temporar pină găsesti samponul preferat, nu te lua după ce zic altii cu clor sau săpun de casă, o zi frumoasă, sunt destule geluri de dus pe care scrie body and hair, adică pentru corp si păr. Succes.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sa u băiat? Ce virstă ai? Mersi.

| jrockfreak explică:

E ceva temporal că acum nu am cum să îmi iau din marca pe care o folosesc de obicei, orice sfat e binevenit. happy

| adina2003 a răspuns:

Sapunul de casa e cel mai bun :)
Aici sunt cateva retete: http://sapunnatural.wordpress.com/resurse-utile/retete-de-sapun-natural/
Sper ca te-am ajutat :D

| Popa_Cristian_1995 a răspuns:

Clor...e cea mai buna alternativa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Popa_Cristian_1995):

Clorul arde pielea capului desteptule, o nenoroceste

| Popa_Cristian_1995 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu mai spune, chiar nu stiam.Trebuie sa inveti cate ceva despre sarcasm.