| PeeWeeVi a întrebat:

Mi se va lua bronzul in timp? Sau macar cat va tine?

Răspuns Câştigător
| LadyZuza a răspuns:

Cel natural normal ca in timp va disparea daca nu-l intretii! intretinerea o poti face cu o crema usor bronzanta pe care sa o aplici in fiecare zi! astfel o sa iti mentii bronzul! good luck

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Se ia normal doar nu tine o vesnicie mai ales acum ca vine toamna iarna tine vreo luna doua luni

| Mmarryy a răspuns:

Depinde de piele. Oricum daca e natural va tine 2-3 luni. happy

| LadyZuza a răspuns:

Nu-ti recomand solarul pentru nimic in lume! si oricum pe timp de iarna lasa pielea sa respire, nu o expune la solar deoarece pielea pierde foarte mult din ph-ul natural in timpul verii si daca si iarna vrei sa te bronzezi ph-ul nu va putea sa se regleze! lasa pielea sa respire pe timp de frig s hidrateaz-o intens cu creme multe pe baza de fructe! si vara foloseste pentru fata zilnic o crema SPF 15!

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

La mine tine cam 1 an.desigur.dupa un an nu va mai fi ca la inceput. dar tot mai este acolo happy

| aniiledha a răspuns:

Pai...eu am auzit de la mai multe persoane ca trebuie sa mananci morcovi...thinking si asa bronzul tine mai multhappy

| UninspiredName a răspuns:

O sa tina ceva vreme...cam o luna... iarna trecuta ink mai aveam urme de bronz de vara depinde cat de tare te'ai bronzat

| Georgianna_8839 a răspuns:

Normal ca ti se valua daca nu ai grija de bronz. Pentru ca bronzul sa tina cat mai mult trebuie sa : Dupa fiecare dus sau baie sterge foarte usor pielea, daca vrei te poti duce la solar, dar nu-i neaparat si foloseste cat mai mult haine comode