| Vera :x! a întrebat:

Cum imi pastrez bronzul mai mult timp?

Răspuns Câştigător
| xXAMAXx a răspuns:

Te dai cu crema pentru broz indelungat. Funda te rog!

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Pe langa solutie pentru mentinerea bronzului mai poti aplica si ulei de masline(e f bun cand vrei sa te bronzezi pentru ca te prinde soarele mult mai repede si uniform, insa e bun si pentru a pastra pielea mai inchisa).

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Nu te spelirolling on the floor

glumeamhee hee

incearca atunci cand faci dus sa folosesti un sapun de bebelusihee hee. dalin sau un sapun de calitate.nu folosi gel de dus pentru ca ala contine multe chimicale, care dau jos cate un strat subtire de piele,. nu folosi prostii gen teo.sau duru cum era alarolling on the floor

:* chiar.nu folosi plasa de dus sau chestii gen burete de dus bla blachatterbox