| Deea_5433 a întrebat:

Miercuri am banchet de clasa a8a...Si nu vreau sa ma duc la coafor.Cum as putea sa'mi fac parul, avand in vedere ca e lung si drept?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| dyana_8491 a răspuns:

Buna, daca nu vrei sa te duci la coafor, poti incerca sa-ti faci cateva bucle acasa! avand in vedere ca-l ai lung, poti face asta cu ondulatorul sau cu bigudiuri!;)
uite aici un mod de-ati ondula paraul natural;)
http://www.femeia.ro/......atural.htm

| Lavu a răspuns:

Il ondulezi sau il lasi drept pe spate

iti poti face un mot din care iei cate o sufita subtire o invarti si o prinzi cu o clama...va iesi un coc

| MilkshakeShake a răspuns:

Creeetz :X sau tapat si cateva suvite cretze,

| Deea_5433 explică:

Mersi:*