| applesshot a întrebat:

Neata' am mare nevoie de ajutor. NU stiu ce are parul meu! Se electrizeaza.
De exemplu daca ma duc afara cu colegii, cand il periez acasa e frumos dar daca sta mai mult timp desfacut se electrizeaza foarte rau! Din ce cauza? Ce as putea sa fac? Ms mult happy :*

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Foloseste produse cu efect antistatic pentru ingriirea parului (sampon, balsam, masca) http://www.atshopping.ro/......search.php

| EmaS a răspuns:

1 ou
coaja de ou plina cu ulei de masline
un sfert de castravete curatat

Amesteca oul, uleiul de masline si castravetele curatat. Intinde amestecul prin par, lasa timp de 10 minute, apoi clateste cu atentie. Pentru rezultate excelente de-a lungul anului, fa acest tratament o data pe luna.

| heyulika a răspuns:

Foloseste balsam sau ceara.