| Ovidiutz a întrebat:

'Neata,mi-am cumparat azi tenisi :http://kickback.allshops.ro/......e+HI.html. Numai ca ai mei sunt negri si nu scrie " Ozzy" pe ei :(. In fine, problema e alta. Mi-au dat sireturile-n punga separata si eu nu stiu sa le pun :|. Dati-mi si mie un video tutorial sau imagini pe etape cum sa fac sireturile astea afurisite :)). Vreau ceva simplu... Funda :D

4 răspunsuri:
| PotcaP?durii a răspuns:

Of, of, nici la varsta asta nu stii sa-ti pui sireturile? Intra pe mess, poate reusesc sa te ajut.

| Ovidiutz explică (pentru PotcaP?durii):

Am gasit in sfarsit laughing Mersi oricum big grin
Aprooi de mess, intra si tu pe messu' ala...

| 21ndstillachild a răspuns:

Bagi fiecare siret in gaura opusa