| danielalex a întrebat:

Am multe muscaturi de tantari si nu stiu cum sa scap de ele,daca stie cineva ceva, o crema un rahat din asta plz, dau funda!

Răspuns Câştigător
| UsernameFail a răspuns:

Pai nu conteaza ce crema pui. Sincera sa fiu, uneori mancarimea se opreste si cu scuipat laughing. Incearca o crema mentolata sau apa rece.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spirt sau la farmacie e un unguent mentolat care e foarte eficace pentru beleaua ta.

| AtateaConditii a răspuns:

Du-te la supermarket si intrebi pe cineva de acolo unde e raionu de din astea, un spray ceva tot gasesti. Trebe sa te dai cu ceva care miroase tare.

| daassh a răspuns:

Du-te la farmacie, si intreaba de crema antitantari, si o sa-ti dea o crema e foarte buna, si nu o sa mai ai probleme cu ei.Succes!

| SongokuJR a răspuns:

Date cu mixtura asa se numeste se gaseste la farmacie sau date cu scuipatlaughing

| eupatty a răspuns:

Buna. De obicei eu folosesc pudra cu menta sau spirt sau crema de galbenele. La mine functioneaza bine si nu uita nu te scarpina! Bafta! Funda?