| macydacy a întrebat:

Hey, astazi dimineata m-am trezit cu niste umflaturi pe un picior ca si la muscaturi de tantari de ex.doar ca sunt multe si foate mari nu stiu poate e vreo alergie sau ceva dar de muscat sa ma muste ceva nu cred adica nu de atatea ori vreau sa zic ca mi-e plin piciorul de muscaturi si ma manancabig grin

2 răspunsuri:
| Ager a răspuns:

Dacă reușești să ajungi la doctor sau la o farmacie să îi explici simptomele e mai bine. Așa vei ști și ce trebuie să faci și ce să nu! o zi bună

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil ca ieri sa fi mancat ceva ce nu ti-a priit sau nu ti-a placut si de aceea ai facut aceste "ciupituri". Mai este posibil sa fie si de la apa, poate ai baut apa de la ghiuveta sau din alta parte. Asa patesc si eu cand plec din Bucuresti si merg in alta parte( tara, munte, mare) si beau apa de la robinet sau de la fantana ma trezesc cu astfel de "ciupituri" care ma mananca groaznic de tare