| anonim_4396 a întrebat:

Nike air max sau Converse?

Răspuns Câştigător
| mary28032002 a răspuns:

Nike air max chiar te ajuta si arata si bine, pecand Convers ...este doar firma de ei! nu pot sa zic ca este o calitate foarte buna, inainte imi placeau, dar acum...

13 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu prefer nike. de cand ma stiu am cumparat nike si mi-au durat.

Răspuns utilizator avertizat
| kiri11 a răspuns:

Toata lumea are converse-uri si nike-uri laughing incearca sa alegi tu modelele care te satisfac.

| horansgang a răspuns:

Converse, clar.

| AKARA0 a răspuns:

Mai bine nike ca are gauri de aerisire la picior si te lasa sa nu transpiri si conversii aia nu au nimic decat ceva alb in varf

| MeddyMaddy a răspuns:

Nike

| ArrianaM a răspuns:

Deci Nike sau Converse?

| sebastianstefan369 a răspuns:

Toata lumea poarta nike.Eu zic Converse.

| anonim_4396 explică (pentru sebastianstefan369):

De acord

| ArrianaM a răspuns (pentru sebastianstefan369):

Eu am văzut la toată lumea converşiwinking

| Anonima54 a răspuns:

Prefer si conversii dar si nike. Nike este mai confortabil si mult mai bun, la conversi doar modelul e bun (parerea mea)