| Deea157 a întrebat:

Converse sau Nike Air Max? Care sunt mai buni si de ce?

Răspuns Câştigător
| 123jojo123 a răspuns:

Nike air max chiar daca-s mai scupe(ma refer la cele originale).
Eu am de un an Nike-uri si sunt super multumita de ele.

3 răspunsuri:
| XxSteffyxX a răspuns:

Eu zic nici unul.Toti sunt peste 100 de lei si in loc sa dai atat pe o pereche de tenesi sau papuci sport, iti iei 2 perechi dar mai ieftine si rezistente.Practic converse sunt tenesi normali. Exact la fel ca si ceilalti.Doar ca scrie pe el converse si all star.Platesti degeaba un simbol care nu ajuta la nimic.

| Aniqwe a răspuns:

Converse clarrr.Eu am si converse si nike air max. Converse sunt mai buni. Plus air max nu mai sunt la moda, sunt de alergat, nu ii poti asorta la orice, costa mult mai mult (daca ii iei originali). Eu am 3 perechi de converse si crede-ma ca sunt foarte comozi, au un aspect frumos si te sfatuiesc sa ti iei.happy

| 123jojo123 a răspuns (pentru Aniqwe):

Vara asta nike-urile air max poti sa le iei si cu o rochita. laughing
Soo te inseli.