| Anonima1441 a întrebat:

Niste unghii mai lungi cum ar fi un oval lung sau un stiletto se poate pune și pe niste unghii scurte și roase?
Ar fi mai rezistente șablonul sau tipsul?
Care ar ține mai mult?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Constructie pe sablon sau smart forms.
Extensia sa fie maxim cat lungimea patului tau unghial de acum.
In 3 luni isi revin unghiile daca nu le mai rozi in caz ca sunt afectate de ros.
Stiletto se pune pe marimea 4 minim pe sablon si ma indoiesc ca o sa iti tina daca ai unghiile roase indiferent cat de bine sunt puse pentru ca daca tu ai patul unghial f mic nu o sa aiba extensia sustinere daca este mare.
Iti recomand un oval si intretinere la 3 saptamani pana isi revin unghiile de la ros.

1 răspuns:
| mdc98 a răspuns:

Da.