| AliceAnnnnna a întrebat:

Nu e un mesaj de rau, sau ceva. Dar as dori sa știu cam cât costa operațiile fetelor respective? Sunt slabe, au talia definita, oase subțiri și totusi au forme. Eu nu cred ca ai cum sa te naști așa. Oase subțiri nu exista, eu am oasele foarte groase și nu am norod de forme. La oasele lor nici nu are ce carne sa se pună pe ele.
https://m.facebook.com/....../photo.php

Ceva grăsime știu ca se poate arde de undeva sa îți pui pe solduri și fund, dar cât costa exact? As dori sa știu toate astea, sa pot modifica tot. Mor când văd ca altele reușesc si eu nu.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu le-a costat nimic, doar fac SPORT si se mentin subtiri!

Cu vointa si sport se realizeaza totul.
Cum de nu reusesti si tu? Probabil esti prea puturoasa sa te apuci de alergat cate 5km pe zi macar.
Nimic nu se obtine fara efort si vointa, iar operatiile estetice sunt temporare, ca de nu ai vointa, te ingrasi in 2 luni la fel, imediat dupa operatia aia.

| AliceAnnnnna explică (pentru Violleta2022):

Sport fac și eu și tot am oasele groase. Și mai mult scad din grăsimea de pe fund

| Violleta2022 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Lasa oasele, ca tu ai grasime pe oasele acelea.
pune mana serios si alerga 5km pe zi si mai vorbim peste 1 luna!
Grasimea se topeste si de pe fund si de pe burta, daca pui mana serios si ALERGI minim 5km pe zi!

| AliceAnnnnna explică (pentru Violleta2022):

Da știi tu ca fac alea sport cum știi tu ca eu nu fac sport. Bai am 1, 87 și 69 kg laughing la înălțimea asta trebuia sa am 75. Mi se simt oasele și se văd coastele. Exista operatii pentru așa ceva

| spiceontheparty a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Exista operatii pentru asa ceva dar sincer nu cred ca fetele alea au asa cevalaughing). Uita te la Kylie de exemplu, ea are lipoaspiratie ca sa para ft mica talia si brazilian butt lift, cred ca ajungi la peste 10.000 de euro cu ele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Acum 2 luni aveai 1.84 laughing dupa cum ai declarat intr-un post anterior.
Ma rog, iti faci singura rau cu atatea minciuni, ca nu te poate ajuta nimeni, daca inventezi in fiecare zi alte minciuni.
Nici nu stiu de ce vii sa ne interbi pe noi cat costa aia si aia, cand ai spus cu gurita ta ai fost la un medic estetician si ti-a dat preturi.
Vrei sa faci ceva pentru tine, du-te fetita sub cutit si platesti zeci de mii de dolari, daca asta te face fericita.
In ce priveste agatatul barbatilor, nu te ajuta cu nimic sa arati bine, daca atunci cand deschizi gurita fug toti. Acolo trebuie tu sa lucrezi, ca sa atragi.

| Acidburn1 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Da se numeste shaorma operatie si te costa in jur de 20 de lei zilnic laughing

| Iote a răspuns:

EXAGEREZI!
Fetele alea sunt absolut normale. Acolo nu este urma de operatie. Poate ceva sport si abtinere de la multa mancare.
Si daca tu esti aia din poza de profil, nu ai 1, 87m. Dar ai nevoie de sport.

| haileewatson a răspuns:

Ia-ti un antrenor personal si in 6 luni vei arata la fel de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu le faci publicitate alora prin aceste postari. Ori esti una dintre ele, ori va promovati reciproc.

| Acidburn1 a răspuns:

Vreo 2 coaste scoase si o fiere lipsa

| CorlateanTitus a răspuns:

Buna. Urmărește serialul south parca și vei vedea ce va trebui sa faci. Va trebui sa mergi la un medic și să îți mai taie din picioare. Apoi sa îți mai scoată din coaste. Sper că te-am ajutat.