| Cabdis a întrebat:

Nu există bărbierit fara sa mă aleg cu 4-5 tăieturi deși pe obraji nu îmi crește bărba. Doar sub nas și bărbie. Sa mă duc la salon?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Barbieritul se face intotdeauna de sus in jos, niciodata in sens invers, si nu te vei taia si nici irita, daca respecti aceste reguli.
Nu uita sa clabucesti bine fata cu apa si sapun, sau gel special pentru barbierit.

| Adriannast a răspuns (pentru Violleta2022):

La majoritatea bărbaților rămân urme de barbă daca nu se rad in răspăr

suntserios
| suntserios a răspuns:

Folosește un aparat electric.