| NonZarek a întrebat:

Salut, acum 2 zile m-am bărbierit, când ma uit astăzi în oglinda observ ca începe din nou sa îmi crească firicele de barba. Exista ceva soluție sau ceva pe care as putea folosii pentru a nu mai creste atât de repede barba? Am 16 ani, e normal la vârsta asta sa se întâmple asa?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te razi definitiv cu laseru. La clinica privata apoi timp de multi ani nu ai par sau deloc

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Exista epilare definitiva cu laser insa... asta este organismul tau, ce are daca iti apare barba? Poate iti sta mai bine asa.

| Vântulalb a răspuns:

Asta e ritmul de crestere a barbii. Nu ai ce face decat sa te barbieresti iar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș dori și eu o soluție. laughing straight face