| HappyCandy a întrebat:

Nu inteleg de ce in ultimul timp am ceva roseata pe obraji, as vrea sa incerc spumantul sau batonul pentru roseata de la clearskin, dar nu stiu daca e bun si care da mai multe rezultate, ce metode naturiste sau creme mai stiti anti roseata?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Produsele care contin apa termala sunt bune. In cazul meu au functionat. Eu am tenul foarte uscat si se irita daca mananc prostii. Le folosesc de ceva timp si nu mai am probleme cu roseata. Gandeste-te ca nu o sa mai ai nevoie de blushwinking