| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp(1-2luni ) imi cade foarte mult par ...as vrea niste tratatmente/masti naturiste, Daca stiti va rog mult sa ma ajutati

5 răspunsuri:
| CalinBerindean a răspuns:

Aceasta din cate stiu este o boala ( o are si mama mea ) dar nu stiu exact simptomele pentru ca ea nu vrea sa ma ingrijorez... oricum du-te la un specialist si iti va overi un sampon care iti va opri caderea parului.

| hasseki a răspuns:

Foloseste ulei de ricin.Este foarte folositor, mai ales ca opreste caderea parului, il hidrateaza si il face mai des si mult mai lucios.Il poti gasi la farmacie sau plafar.Eu ti-l recomand cu mare placere! Succes!

| ZuzyGirl a răspuns:

Iti recomand sa folosesti un tonic capilar de la Dacia Plant.Costa aproximativ 10 lei si il gasesti in farmacii si la plafar happy

| Petronela_Sorina_1998 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau