| Anonima_2658 a întrebat:

Nu ma hotarasc : par cret... ondulat adica, sau drept thinking[asa fregvent -ca ocazional o iau si pe cealalta]

si : lung -in sensu pana mno nu stiu cum sa zic.laughingcu o palma mai sus de buric rolling on the floor
lung-mediu un pic peste umeri

sau : scurt :-baieteste[gen rihanna :X-inainte]
scurt : bob.

asa in general asta cu tunoarea

aa si app... daca ma gandesc la bucle cu sa le fac mai frumoase, parul meu era inainte f. cret, tot facut cu placa, nu mai e chiar... ondulat e de fapt.

sooo...

funditaaaa`

7 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Par lung cu o palma mai sus de buric si drept http://robotceleb.com/......75x366.jpg

| Mirruna a răspuns:

Sa mi se arda sursa daca am inteles ceva.

Vrei sa te tunzi sau ce?

| Anonima_2658 explică:

Pai razgandeanu : am parul saten deschis si ma gandesc sa il fac un castaniu inchis cu nuantator, momentan il am pana mai sus cu 2 palme de buric laughing,si nu stiu, fir inainte gros, strong, acum mediu-placa waiting.

big grin-sugestii si pareribatting eyelashes

| JustForFewSeconds a răspuns:

in general la fetele cu par ondulat e bine:
"lung -in sensu pana mno nu stiu cum sa zic.cu o palma mai sus de buric"

| Enigmă a răspuns:

Eu as zice parul lung cu o palma mai sus de buric, pentru ca poti sa il modelezi cum vrei, si drept, casual, si la ocazii speciale cum spui tu bucle.

Sau cel mai bine rasa in cap. Asa nu mai ai probleme.

Multa bafta! :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o sa-ti faci parul mai scurt, o sa ai nevoie mereu sa-l dai cu spume, creme, ceara, si niciodata nu o sa arate curat, lasa-l lung si drept big grin asa poarta fetele din anglia, si ti-l poti ondula la ocazii speciale, daca vrei o schimbare, si o vopsire ar fi bine venita, zi-mi ce culoare si ce fel de par ai (fir subtire, gros, etc) si-ti mai dau sugestii, ca stiu sigur ca ma pricep smug ha

| ecaterina_1407 a răspuns:

Parul lung cu o palma sub buric