| GigglesToDay a întrebat:

REPEDE: heii cum sa ma imbrac la scoala tinand cont ca sunt grasuta scoala nu liceu si haine doar tricou ce am mai multe si pant lungii mai largi si stramti si tricouri orice culoare tenesi de blugi, inflorati, roz cu patratele oo idee cum sa ma imbrac FUNDA CLAR AM MARE NEVOIEEE
ceva asortari

3 răspunsuri:
| KaTaLLynna a răspuns:

Buna,eu zic sa iti iei pe tine un tricou mai largut daca ai burtica si cred ca ar trebui sa iti iei niste blugi mai stramti daca vrei sa fii la moda.In picoare poti sa te incalti cu niste tenisi care iti plac tie si cam atat.Cel mai important e sa te simti bine in corpul tau.Nu conteaza daca esti mai grasuta, nu toti ne-am nascut perfecti.Sa nu te intereseze ce spun altii despre tine sa ai stilul tau si sa nu te iei dupa alte fete.
Mult succes!:*

| carlacarolina a răspuns:

Pai o pereche de blugi si un tricou nu foarte stramt.sad ca sa se vada tot.tot.ceva lejer... ceva nu sa atraga ff tare atenntia.nu tipator.bine daca vrei sa fii la moda asorteaza-te!

| robyseff123 a răspuns:

Buna, iti propun o camasuta cu maneca lunga si un tricou pe de desupt si niste blugi mai inchisi la culoare sa se asorteze cu camasa funda!