| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Daca forma fetei mele e feminina inseamna ca sunt foarte frumos pentru gay?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Bărbații gay preferă bărbații, iară bărbatii nu au trăsături feminine.
Prin urmare, nu neapărat. Bănuiesc că orice bărbat gay are gusturi individuale in raport cu alti bărbați.
Dacă ar fi atrași de trăsăturile feminine, implicit ar fi atrași de femei.

Răspuns utilizator avertizat
| Ofiintă a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Forma feței variază de la individ la individ. Unii au trăsături mai dure, alții mai fine.
Dacă te numeri printre cei cu trasături mai fine, astea nu înseamnă ca le ai feminine.

| Drimmero a răspuns:

E posibil sa atragi gay daca femeile nu se lipesc, ceva ceva tot se leaga

| RKBlue a răspuns:

Nu.
Stiu ca suna foarte socant, DAR persoanele gay(vorbesc de baieti) nu se uita la orice baiat/barbat si zic: "Gata, nu mai pot, imi vine sa...(introdu aici cele mai dubioase ganduri cand vezi pe cineva sexy)
Daca ai fata feminina nu inseamna ca vreunei persoane gay i-ar placea de tine.
Totul tine de atractie. Unora le place ceva, altora altceva.Ca la persoanele straight.
Unora le plac baietii cu barba, altora nu. Unora le plac cei inalti, altora cei scunzi.Nu exista un standard.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca ziceai că ești urat, pai poți fi și pentru femei contează să ai un comportament masculin