| Simonaaaaa a întrebat:

am o problema. Nu imi pot da seama care este forma fetei mele. Pur si simplu nu reusesc sa-mi dau seama. Ma uit compar alte poze si fata mea mi se pare asemanatoare cu multe. Cine imi poate da niste indicii sau ceva sa ma ajute? Funda mare mare

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Sunt convinsa ca esti tanara.Pana la varsta de14-16 inca fetele au fata rotunda, mai bine zis, au fata de copil inca.
Dupa aceea, fetele incep sa aiba fata ovala din cauza cresterii si din cauza maturizarii. Fetele treptat se transforma in femei si pana la urma vor ajunge sa aiba fata in forma de inima.
Asta este tot. Sper ca te-am ajutat laughing

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
Citeste din link'ul de mai sus si o sa iti dai seama. Tot cu ajutorul articolului de mai sus mi-am dat si eu seama ce forma a fetei am.

| noktambul a răspuns:

Nu iti poti da seama care este forma fetei tale pentru ca mi se pare ca esti blonda. Nu iti mai compara fata cu alte poze. Fa comparatia cu Luna si spune-ti in gand : "Fata mea, privind la Luna, seamana c-un cap de ...bip "laughing Asta e indiciul care o sa te ajute sa iti rezolvi asa zis insurmontabila ta problema. Ca eu nu vad nicio problema in faptul ca fata ta este asemanatoare cu multe alte kururi. Ce, asta inseamna ca la tine n-o sa vina Mos Craciun?!

| Simonaaaaa explică (pentru noktambul):

1.sunt bruneta
2. vreau sa vad daca mi-ar sta bine o tunsoare nu vreau sa imi stiu forma fetei asa ca n-am ce face