| 1234abcd a întrebat:

Nu pot spune ca sunt o persoana grasa doar ca nu prea am muschi si sincer nu m-as duce la sala (pentru ca sunt cam lenesa si nu prea ma omor cu sportul deci prefer sa lucrez acasa putin cate putin in ritmul meu big grin )
as vrea niste exierciti pentru picioare ( ma deranjeaza faptul ca am genunchi un pic cam rotunzi si as vrea sa schimb asta pana la vara cand o sa port rochii si pantaloni scurti ) ce exerciti imi recomandati?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scoate din alimentație toată grăsimea, băuturile acidulate, dulciurile și nu duce o viață sedentară.
Pa, pa.

| Ririru a răspuns:

Daca vrei rezultate nu trebuie sa faci in ritmul tau, ci cum si cat trebuie.
Sala ti-o recomand, nici eu nu sunt o sportiva si inainte eram o lenesa ( nici acum nu poti sa zici ca ma omor, dar fac aerobic o data pe saptamana + fitness tot la fel ).

Daca nu, fa exercitii pe serii, pune-ti in agenda o ora / jumatate de ora de exercitii pentru zonele pe care le vrei lucrate si tine-te de ele!