| Maniax a întrebat:

Sunt pasionat de moda, iar acum vara am inceput sa port pantaloni scurti(pana la genunchi), si am si inceput sa fiu criticat ca de ce am asa mult par pe picioare straight face eu unul nu as vrea sa ma rad...adica sa ramana pielea lucioasa ca si la fete, as vrea sa ma tund cu masina de tuns, sa ramana putin par pentru ca pana la urma sunt baiat...voi ce imi sugerati? epilare? taiere sau sa il las asa?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa-l asa ca de aia esti barbat, vrei pe urma sa trebuiasca sa te razi in fiecare saptamana? ce naiba lasa epilatul pentru femei

| hummmer a răspuns:

Esti baiat, lasa-l asa. Sa vezi ce ''parosi'' umbla goi pe plaja, fara pic de retineri.

| NoNameexd a răspuns:

Heeey,ce inseamna asta?! Ori esti baiat, ori fata?! Ce conteaza ce zic ceilalti? Daca tu te simti bine in pielea ta, nu trebuie sa-ti pese ce comenteaza lumea.Fi serios,daca te-ai lua pe picioare probabil ar rade si mai rau de tine si te-ai considera "Fetita" ca sa zic asa,crede-ma, o fata apreciaza mai mult cu par pe picioare, pentru ca se vede ca e baiat, ci nu "papusel" laughing)! SPer ca te-am ajutat, pa-pa!:*