| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Nu prea am idei cum as putea sa ma imbrac in prima zi de scoala?

Răspuns Câştigător
| gagafan a răspuns:

First. ce clasa esti? thinking
Ai putea lua o camasuta cu o curea in talie, blugi, niste balerini sau pantofi cu toc thinking

17 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Http://www.polyvore.com/first_day_school/set?id=21527451

Eu m-as imbraca asa... logic daca nu aveti uniforma! Tinuta e cam.neobisnuita.da' e foarte comoda si pentru mine ar fi ok si cred ca asa o sa ma imbrac:D! Oricum tu alegi! Ceao:*

| Denisa a răspuns:

Blugi cu talie inalta, un maiou albastru care sa fie simplu fara scrisuri si desene, o pereche de botine cu toc albastre simple de asemenea si o geaca de piele daca ploua.

| unknown a răspuns:

1.nu iti face planuri de pe acum
2. imbracate cum vrei tu de unde sa stim noi daca tie iti plac fustele sau blugii, pantofii, sau tenesii straight face
Ma rog. Succes

| 009 a răspuns:

Uita-te la raspunsul meu de aici
http://www.tpu.ro/......au-sa-fiu/

| 009 a răspuns:

Mihai, sa stii ca nu toate fetele se imbraca asa...ma jignestilaughing

| εїз a răspuns:

Întrebarea asta este pusă zilnic, imbracă-te cum doreşti tu, cum îţi place ţie, ce este aşa de greu? Trebuie să îţi dăm noi sfaturi? Îmbracă-te în blugi şi în tricou.

| Kenny a răspuns:

In uniforma?batting eyelashes

| Adredemesconf a răspuns:

Ai timp sa te gandesti oh go on, stai linistita, gasesti tu ceva.happy

O zi buna!
happy

| Eu.si.atat a răspuns:

Ceva simplu, ca sa te simti bine, nu?
Exsurprise pereche de blugi si un top mai dragut.
Nu stiu ce varsta ai.thinking

| Siimo a răspuns:

In trening sau in blugi si intr-o bluza nu foarte eleganta! e destul d bine

| Eu_5933 a răspuns:

Mai este inca o luna si jumatate din vacanta big grin. bucura-te de ea cat mai ai, pentru ca odata ce incepe scoala o sa tanjesti dupa ealaughing.

pana in ziua de luni, inainte sa ies din casa, nu imi fac probleme cu ce ma imbrac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Cred ca nu prea iti convine uniforma.:D Pai ai putea sa iti iei o fustita neagra/albastra, o camasa alba, pantofi, si dresuri(roz, albe, albastre, mov deschis)Parul poti sa il lasi despris sau coada studenteasca:X Uite aici mai multe idei pentru coafura http://www.divahair.ro/15-22_ani/6_variante_de_coafuri_rapide_pentru_scoala si uite si o costumatie frumoasa http://t2.gstatic.com/......tp?/images

| Anonimusus a răspuns:

Nashpabig grinlaughing

| Anonimusus a răspuns:

Nashpalaughing

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a răspuns:

Pai, cred ca ar merge o pereche de blugi, un top alb cu ceva inscriptionat pe el (ex:hi! sau niste tenesi pe el), daca nu, un top alb simplu si o vestutahappy...
Incaltamintea : niste bascheti, tenesi sau niste cizme albe din macrame happy
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Mihai_4495 a răspuns:

Pai eu sunt baiat dar stiu ca o fata vine in"
fusta neagra, camasa alba, pantofi negri

funda?

| amaliakool a răspuns:

Daca aveti uniforma ia-ti-o sau daca ii uniforma intreaga sau daca nu aveti uniforma deloc ia-ti o rochita sau o bluza si o fusta