| Anonim134 a întrebat:

Idei cum sa ma imbrac in prima zi de scoala?
funda pentru cel mai bun

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Pai ceva tineresc ceva happy, o pereche de jeansi cu un tricou mulat, sau o bluzita mai lunga cu o curea in talie si o pereche de sandale cu platforma.

Sau or rochita, ca tot sunt in ton.

| vika16 a răspuns:

O rochita simpla, oricum e prima zi de scoala nu ar fi ok blugii tongue

| Drinni a răspuns:

Cat mai simplu si in trend:o perechie de blugi nu foarte stramti, tenisi, un tricou cu imprimeu si bratari.Ai putea incerca ceva mai sofisticat cum ar fi o rochie lunga cum se poarta acum si foarte colorata.sau jeansi cu panofi cu toc si camasa... fundita?

| iulih a răspuns:

Ai pute incerca o punga pe cap si un butoi in juru copuui si niste

glumeam nu ma stiu la imbracaminte laughing eu o intrebe be iubi meu cum sa ma imbrac si ma anaibi ca ma ajuta laughing