| katherinekath9977 a întrebat:

Hey! Cum as putea sa ma imbrac la scoala daca nu am uniforma? Nu am idei laughing
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bianca123009 a răspuns:

Daca e primavara:fusta de blugi+o camasa alba si o vesta la moda+tenesi.
Daca e vara(iunie):o fusta+un tricou alb la moda+balerini.
Daca e toamna:o ereche de blugi la moda+o camasa+cizme la moda.
Daca e iarna:blugi+camsa+ghete la moda!

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de blugi, o bluză şi niste tenişi.Ce e aşa mare scofală? Doar nu te duci la bal...rolling eyes

| Mădălllinna a răspuns:

Camasa+pantaloni+botine+bretele happy
Camasa+fusta+botine+botine+papion;
Rochita Office+sacou+pantofi happy

Răspuns utilizator avertizat
| ElleElenaElle a răspuns:

Cu orice vrei tu.

| Pufulete456 a răspuns:

Un tricou +o pereche de blugi+opincute sau tenesi tongue

| anonimaM a răspuns:

Poti sa porti tricouri tip maiou,cu manca scurta,sau cu maneca lunga,culori ca alb,negru sau bleomarin,blugi albastri,negri,sau o culoare deschisa dar pala si netipatoare,fusta neagra sau o culoare,la fel deschisa dar nu tipatoare, flanelute negre, camesi albe, cu un model ceva, cam asa. Funda?

| Rebbee a răspuns:

Blugi,fuste,tricouri,camasi,pulovere,esarfe,tenesi,sandale,cizme etc.

| RanyaRa a răspuns:

Camasa, papion, pantaloni negri, toculete casual tongue

| YoonaSNSD a răspuns:

Blugi,colanti simpli(FARA IMPRIMEU), un tricou care iti place, geaca de piele, trening, fusta cu camasa + papion etc.

| AntoniaMry a răspuns:

Buna! :* Eu iti sugerez sa iti iei o camasa alba, o fusta neagra, nu lunga pana la genunchi laughing)))) mai scurta un pic, si niste dressuri de culoarea pielii :* Sper ca te-am ajutat! Bye!`

| PisicutzaTa a răspuns:

Iei o camasa, blugi, opincute!

| Bybuuu a răspuns:

Poarta o fusta sau niste blugi cu o bluza, de preferabil alba daca e pentru scoala happy