| Laoandu a întrebat:

Nu știu care e cauza, poate depresia, starea proasta. Am 1.84 și mă simt scund rău în sensul că simt că îi privesc de jos și pe cei de 1.75, îmi par foarte înalti. Se poate sa am ceva la coloana sau chiar nu știu

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nimic la coloana.ce ai tu se numește tulburare de depersonalizare/derealizare și este cauzata de anxietate/trauma /stres sau schizofrenie /sau stres posttraumatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai greșit categoria, aceasta întrebare trebuia sa o pui la sănătate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi și de la depresie dacă e severa evident. Iti sugerez sa vizitezi un psiholog.

| BlindMirror a răspuns:

N-ar fi mai indicat să te ridici în picioare când privești în jur?