| varzamurata a întrebat:

Daca tot am inceput, hai sa intreb. Ce sfaturi, observatii pentru un fundas central (fotbal) destul de scund aveti? am 1.75-76, bun pe viteza si deposedare, pozitionare dar rau cu plasamentul pentru la lovitura de cap si cu lovitura de cap in sine. Ideea e ca dupa cum am zis mi-e frica de atacanti inalti, nu stiu de unde sa-i apuc la loviturile de cap. De crescut nu mai cresc la 18 ani.

2 răspunsuri:
| dragoshudita a răspuns:

Hai sa iti dau un sfat. daca stii sa dai cu capu in minge nu iti face probleme la centrari laterale nu prea o sa vezi atacanti la lovitura cu capul.o sa vina mai mult mijlocasii centrali si aia nu sunt pea mari.iar daca este din spatele careului nu-ti mai face griji ca atunci nu esti singuri.mai ai sigur 1-2 oameni de-ai tai pe lanta toi.da vezi cand dai cu capu in minge sa nu gresesti poarta!

| AnonymousV a răspuns:

Maninca varza murata si vei juca mai bine laughing