| Mystak3 a întrebat:

Nu stiu de la ce dar e un timp asa mai indelungat sa zicem vreo 2-3 luni cam asa. Am pe umeri niste cosuri mari si ma dor. de la ce? si mi s-au format multe multe puncte de mama. o alta intrebare ar fi ca dimineata adica nu chiar dimineata asa pe la vreo ora 9, 10, 11. am multe puncte albe pe gene, dar nu totdeauna. de la ce apar alea? ultima intrebare. am 2 pete. mi-au aparut pe rand. una in vara pe picior o pata alba dar habar nu am ce e cu ea. de la ce. si mi-a mai aparut una pe piept fix acolo pe mijloc. astept raspunsuri happy

1 răspuns:
| Mangoo a răspuns:

Salut... uite ceti zic eu:

1.este un ir bun de la forever cu aloe vera si eu am asa sh e super incearcal in cam 10 lei

2. du-te la un specialist iti va explica totul explicit

3. da sh de data asta tot la doctor trebuie sa aprlrzi sh mie mi-a aparut o pata galbuie pe burta de la o piscina

sper ca te-am ajutat cu ceva...pa.