| alexandraplay a întrebat:

Cum imi pot deschide culoarea parului? Si daca imi deschid culoarea o pot inchide la loc?

Răspuns Câştigător
| iShadowz a răspuns:

Heii.
Dacă nu vrei să foloseşti nuanţator sau vopsea...
Zeama de lămâie deschide părul la culoare.
Iar pentru a-l face mai închis se folosesc frunzele de nuc. Dupa ce speli părul, cred că trebuie să te clăteşti cu apă în care au fost fierte frunze de nuc. Aşa am auzit. Nu ştiu sigur pentru că eu una nu am încercat, dar am prietene care au încercat şi au avut rezultate destul de bune.
Baftă!

2 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cu pudra decoloranta.nup oti sa ti-o refaci dar poti sa astepti sa iti creasca parul

| samara2 a răspuns:

Dacă te clăteşti pe păr, după ce te-ai spălat, cu ceai de muşeţel parul va căpăta o nuanţă mai deschisă, aurie.